Шановний користувач сервісу myMeest, у зв’язку із запуском глобального кабінету та глобального мобільного додатку, пропонуємо ознайомитися з інструкціями щодо реєстрації та логування.

Крок 1:

Натисніть кнопку "Зареєструватись"

Крок 2:

Вкажіть свій номер

Крок 3:

Введіть код з смс для верифікації вашого номеру

Крок 4:

Заповніть поля:

- Емейл

- Пароль

Крок 5:

Для підтвердження вашої поштової скриньки, перейдіть за посиланням в листі

Крок 6 - Верифікація акаунту:

Відкрийте аплікацію myMeest, перейдіть в розділ Меню та натисніть на вкладку "Банківські картки"

Крок 7:

Натисніть "Додати картку"

Крок 8:

Заповніть поля - номер картки, дата та CVC код.

Крок 9:

Заповніть поля адреси вашої реєстрації.

Крок 10:

Внесіть номер, який прив'язаний до карти.

Крок 11:

Для верифікації карти myMeest здійснить транзакцію на суму до $0.50

Крок 12:

В смс повідомленні від вашого банку, або в мобільній аплікації банку знайдіть транзакцію та запам'ятайте суму у валюті.

Крок 13:

Відкрийте аплікацію myMeest та внесіть цю суму у вікно Верифікації.

Вітаємо! 

Ви успішно пройшли реєстрацію та верифікацію вашої картки.

Легких покупок та багато акцій!

Якщо Ви вже є клієнтом сервісу myMeest і у Вас є зареєстровані акаунти, для користування глобальним сервісом Вам слід залогуватися з існуючими європейськими або американськими логіном та паролем:

1. Якщо у Вас був зареєстрований акаунт в американському сервісі myMeest, ми взяли його за основу для глобального сервісу. При логуванні Вам слід використовувати логін та пароль існуючого американського акаунту myMeest.

2. Якщо у Вас не було зареєстрованого акаунта в американському сервісі myMeest, ми взяли за основу один з Ваших існуючих європейських акаунтів. У випадку кількох акаунтів, вибір здійснювався за ознакою останньої активності (створене відпралення, зареєстроване замовлення чи дата створення акаунта). При логуванні Вам слід використовувати логін та пароль існуючого європейського акаунту myMeest.

Якщо Ви не впевнені у правильності введеного паролю, скористайтесь фунцією «змінити пароль».  Просимо звернути увагу, що зміна паролю в глобальному сервісі не веде до зміни паролю в європеському акаунті та навпаки.

Також, Вам присвоєно глобальний ID, який є відмінним від Вашого існуючого європейського ID. Просимо використовувати його при замовленні Ваших майбутніх покупок в інтернет-магазинах Європи та Америки.

Інші Ваші акаунти (якщо такі є) ми не переносили в глобальний сервіс через неунікальність реєстраційних даних (e-mail чи телефон співпав з уже перенесеним Вашим акаунтом). Ці акаунти Ви ще маєте можливість використовувати протягом певного часу в існуючому європейському кабінеті. Якщо Ви бажаєте перенести в глобальний сервіс інші Ваші існуючі акаунти, прохання змінити в них реєстраційні дані на унікальні.

Дякуємо, що Ви з нами!

Ваша команда myMeest